Tarihçemiz - Çakmak Prefabrik

Tarihçemiz

Tarihçemiz

Tarihçemiz

1955  yılında sanayi hayatına başlayan Çakmak Prefabrik-Konteyner o yıllarda kamyon kasaları, dorse ve ahşap üzerine çalışmalar yaptı. Günümüz şartlarına göre kendini geliştirmesini bilen, Çakmak Prefabrik-Konteyner artık prefabrik, prefabrike ev, hazır ev, hazır konut, çelik ev, çelik konut ve hazır yapı ürün gruplarıyla müşteri odaklılığını benimseyerek aralıksız sürdürdüğü hizmetlerle Çakmak Prefabrik Konteyner sektörde kendini geliştirmeye devam ediyor.

Çakmak Prefabrik-Konteyner; deneyimli, istikrarlı, katılımcı ekibiyle Yurt içinde ve Yurtdışında sürekli gelişmeyi hedefleyerek, müşteri odaklılığını benimseyip istikrarlı büyüme anlayışı ile yoluna devam etmektedir.

Çakmak Prefabrik-Konteyner gücünü, Arge-Ürge çalışmalarıyla teknolojiye yaptığı yatırımlar, kaliteli ve yenilikçi hizmet anlayışı ile müşteriye verdiği güven oluşturmaktadır.

Kendi sektöründe dünyanın en ileri teknolojilerine sahip olan Çakmak Prefabrik-Konteyner , Structure robot makine hattı ile yüksek standartta elektrostatik galvanizli yapı çeliği kullanarak üretim yapmaktadır. Prefabrik yapı ve konteynerlerin çelik konstrüksiyon detayları SAP 2000 statik programında XSteel Strucad-Archicad mimari programlarıyla uzman teknik kadrolar tarafından hazırlanmaktadır.

Dünden bugüne sektöründeki bütün gelişmeleri ve yenilikleri takip eden ve konusunda öncü firma olma yolunda ilerleyen Çakmak Prefabrik-Konteyner üretim sistemini her geçen gün daha ileriye taşımak, müşterilerine daha kaliteli ürün ve hizmet sunmak için çalışmalarına aralıksız devam etmektedir.

Prefabrikte tercihini ÇAKMAK PREFABRİK-KONTEYNER’dan yana kullananlar için kalite, bir ayrıcalık değil, üretimin standardize edilmiş halini ifade etmektedir. Bu doğrultuda firma üst yönetimi, daima kalite iyileştirme çalışmalarına ağırlık vermektedir. Bunu, kendi öncelikli sorumluluğu olarak benimsemekte ve operasyon kurgusunu bu çerçevede planlamaktadır. Üst yönetimin belirlediği esaslara dayandırılarak oluşturulan sistematiğin içine bir sonraki adımda tüm şirket personeli dahil edilmektedir. Bu faaliyetin gerçekleşebilmesi için tüm çalışanlar teşvik edilmekte ve büyük bir ekip ruhu asla dağılmayacak bir düzenle kurulmaktadır.

Kalite standartlarını yukarılara çıkarmak için kendisine sağladığı bu elverişli ortama ek olarak ÇAKMAK PREFABRİK-KONTEYNER, bu alandaki tüm çalışmalarını eğitimle desteklemektedir. Kalite iyileştirme çalışmalarının en önemli unsuru olan eğitim konusunu, tüm çalışanları için gereklilik haline getirmektedir. Bu sayede üst yönetimden başlayan ve tüm çalışanları içine alan sağlam bir üretim sistemiyle, her şartta çevreye ve topluma faydalı, hatasız üretim sağlanabilmektedir.

 

 

 

 


Copyrights © 2019 & Tüm hakları sakldır Çakmak Prefabrik - Konteyner.